Susturucu

Tenis her yaş grubuna hitap eden ve dünyaca üne sahip olan önemli bir spor dalıdır. Günümüzde oldukça rağbet gören bu spor dalında ihtiyaç duyulan birçok tenis malzemeleri vardır. En iyi performans için en doğru ürün seçimi yapılmalıdır.

Susturucu

Tenis oyununda doğru tutuş teknikleri tüm performansınızı etkileyecektir. Bu nedenle doğru raket seçimi yapmanız gerekir. En iyi modeller bile bazen kişiselleştirilmek gerektirir. Tutuşunuzdaki performans ve verimliliği artırmak için bu detay oldukça önemlidir. Antrenman ve maçlarda yüksek efor sağlayarak kullandığınız raketler topun verdiği hız ve basınçtan kaynaklı olarak titreşim gösterecektir. Raketin topa vurulan bölümü içindeki teller titreşime ve sese sebebiyet verecektir. Bunu engellemek amacıyla üretilen tenis susturucu çeşitleri bu titreşim ve sesi susturucu işlevini gerçekleştirmektedir. Online alışveriş sayesinde bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Susturucu Modelleri

Tenis raketinizi kişiselleştirmede titreşim önleyiciler kullanmanız bazen gerekli olmaktadır. Bu susturucu özellikli çeşitler tenis spor malzemeleri içinde yer almış ve sizin isteklerinize cevap vermektedir. Bu susturucu modelleri top rakete çarptığı anda rakette oluşan sesi azaltıp titreşimi önler. Bu önleyiciler tellere takılan ve sabitlenen küçük aparatlardan oluşmaktadır. Daire şeklinde olan modeller en yaygın kullanılan çeşitlerdir. Tıpkı düğmeye benzer ve kurulumu da oldukça kolaydır. Topla sık temas eden bölgelere kurularak titreşimi azaltmaya yardımcı olur. Bir diğer model de solucan şeklinde olup uzun ve ince bir görüntüdedir. Bu formdaki susturucu modelleri farklı birkaç şekilde olur. Her iki model de kişisel tercihlere göre kullanılmaktadır. Profesyonel oyuncuların kullandığı gibi amatör oyuncular da bu ürünlerden yararlanmaktadır.

Susturucu Fiyatları

Tenis eğlenceli ve oldukça sevilen bir spordur. Gerek arkadaşlarınıza oynarken gerekse tenis kortlarında profesyonel anlamda efor sarf ederken en iyi ve en kaliteli markaların ürünlerini seçmenizde yarar vardır. Dünya markalarının birçok aksesuarları bu konuda size istediğiniz desteği sağlayacaktır. Online satışta her türlü ihtiyacı karşılayacak spor malzemeleri içinde aksesuar çeşitleri de size en kapsamlı desteği verecektir. Susturucu modelleri de en uygun fiyat aralıklarıyla ve kalitesiyle hizmetinize sunulmaktadır.