İade ve Değişim Prosedürü

Ürünü iade etmek ya da değiştirmek istediğimde ne yapmam  gerekiyor? 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 
 
İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.
 
 
İade Adresi : İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No:30 Daire:13 Çanakkale/Merkez  
Müşteri Hizmetleri: [email protected] - 0545 213 7801
 
İade etme süresi kaç gündür ? 
 
Gözde Spor üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için 15 güne çıkartıyor.
 
İademi hangi adrese göndereceğim?
 
İade Adresi: "İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No:30 Daire:13 Çanakkale/Merkez"  
 
İade ve değiştirme kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
 
İade ve değişim talebiyle gozdespor.com'a gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafı müşteriye aittir. 
Değişim için size gönderilen ürünlerden herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır. 
NOT: İade edeceğiniz ürün için tarafımızdan alacağınız anlaşma numarası ile ürünü daha uygun fiyatttan gönderebilirsiniz, kargo tutarı düşülerek iadesi gerçekleştirilecektir.  
 
İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak? 
 
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gozdespor.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve gozdespor.com ’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. 
 
Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor? 
 
Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.
 
Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
 
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır. 
 
Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 
 
İlk olarak siparişinizi Ana sayfanızda yer alan "Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi Canlı Destek butonuna tıklayarak, 0545 213 7801 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@gozdespor.com  adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR