8007801-6000
Adet
₺1.599,99 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Çanta

Yaşadığımız dünyanın modern yaşam biçimi içinde birçok eşyaya ihtiyaç duyulur. Günümüz modern insanlarının en önemli aksesuarları arasında çantalar vardır. İhtiyaç şekline göre değişen boyutlar ve özellikler olsa da ürün vazgeçilmezlerdendir.

Çanta

Kadın ve erkekler için tasarlanan birçok çeşit olmakla birlikte en çok ihtiyaç duyulanlardan bir tanesi de sporcu çantası modelleridir. Hemen hemen her insan hayatının bir döneminde gerek okulda gerekse sosyal hayatında spor yapmıştır. Hala da yapıyordur. Yaşamın vazgeçilmezi olan spor her yaşa uygun bir aktivitedir. Birçok dalı vardır ve kişisel özelliklerine göre istediğiniz alanda sağlıklı yaşam adına sporla ilgilenirsiniz. Modern şehir toplumunda özellikle yoğun iş temposu ve stresi en iyi yeneceğiniz yerler spor salonları olmuştur. bunlar içinde en popüler olanların başında fitness salonları gelmektedir. Kadın ve erkeklerin yaygın olarak kullandığı bu spor salonlarına giderken ihtiyaç duyacağınız Fitness çantaları tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek dizayndadır. Online alışveriş kategorilerinde ürünün detaylı bilgilerini rahatlıkla görebileceksiniz.

Çanta Modelleri

Sportif detaylar ve markaların logosuyla kendini belli eden modeller işlevselliği ve diğer özellikleriyle kurtarıcı niteliğindedir. Farklı seçeneklerle beğeninize sunulan spor çantası ilk bakışta kendini belli ediyor. Kullanım amacınıza göre farklı seçenekler olup omuzdan askılı veya omuza asılan modeller de ihtiyacınıza ve kullanım kolaylığınıza göre değişiyor. Çantaların esas amacı günlük ihtiyacınıza tam cevap vermektir. Seyahate giderken, misafirliğe giderken veya tatile çıkarken kullandığınız bir model ile spora gidemezsiniz. Her birinin kendi kategorisinde bir işlev şekli vardır. Spor çantalar bazen günlük hayatınızda da kombinlerinizle çok iyi uyum sağlayarak gününüze eşlik edebilir. Spor şıklığınızla uyum sağlayacak birçok seçenek vardır. Ayrıca bu çantaları kullanmaya en uygun yerlerden biri de elbette ki spor yapmaya gittiğiniz andır. Gerekli ihtiyaçlarınızı içine koyacağınız, özel bölmelerini gerektiği gibi kullanacağınız şık ve konforlu modeller online alışverişte satışa sunuluyor.

Çanta Fiyatları

Tarzınız ve sosyal yaşantınıza en iyi şekilde ayak uyduran en güzel tasarımlar beğeninizi kazanacak kalite ve estetiktedir. Sitemizin çok uygun fiyatlarını inceleyerek hoşunuza giden modeli alabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında kullanılabilen bu zamansız ürünü deniz, plaj ve havuza giderken de rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ekonomik fiyatları kaçırmadan hemen siparişinizi verin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR