Columbia Tech Trail Polo Erkek Tişört
Columbia Tech Traıl™ Polo Erkek Tişört
Columbia Tech Traıl™ Polo Erkek Tişört

Columbia Tech Trail Polo Erkek Tişört (AO2933-012)

Fiyat : ₺529,90(KDV Dahil)

Columbia Tech Trail™ Polo Erkek Tişört

Omni-SHADE™ özelliği ile tişört, güneş yanıklarına ve uzun süreli cilt rahatsızlıklarına karşı en üst düzeyde koruma imkânı sunuyor. Farklı seviyelerde UVA ve UVB koruması sağlayan Omni-SHADE™ teknolojisi bu tişörtte UPF 5 seviyesinde koruma sağlıyor. UPF 5 ultraviyole koruma yüzdesini göstermektedir, yani UVA ve UVB ışınlarından %97,5 kadarından korunma olanağı sunar. Bu sayede tercih edeceğiniz Columbia klasik polo ile güneş altında rahatlıkla doğa yürüyüşlerinizi gerçekleştirebilir, golf sahalarında günün her saatinde sporunuzu yapabilirsiniz. Sağlığınızı gözeten bu ürün ile cildinizi ve vücudunuzu zararlı ışınlara karşı koruma altında tutabilirsiniz.

Benzersiz özellikler içeren Columbia polo yaka tişört ile uzun ve sıcak yaz aylarında vücudunuz en iyi performans için uygun şartlara ulaşacaktır. Tişört sayesinde güneşten korunmak, giyinmek kadar kolay.

Nem Kontrolü İle Spor Yapmak Daha Kolay

Omni-WICK™ teknolojisi ile kolay nem transferi sağlanır. Terin emilimini sağlayan yüksek performanslı kumaşı ile terlediğiniz anda suyu hapseder ve çok hızlı bir şekilde kuruma gerçekleştirir. Nem yönetim sistemiyle oluşturulmuş malzeme, sizi serinletmek için fazla nemin kumaşın dış kısmında buharlaşmasını sağlayarak nemi cildinizden uzaklaştırır. Vücudunuzun ısısını dengede tutarak uzun saatler boyunca yüksek performans sağlamanıza katkıda bulunur.

Benzersiz Kumaş Yapısı

Zararlı UV ışınlarından korumak amacıyla üretilen UV emici iplikler ve seramik yansıtıcılara sahip kumaş yapısıyla rahatlık sağlarken, yumuşak ve fonksiyonel yapısıyla, yaz ve bahar aylarının vazgeçilmez parçası halini alacaktır. Kullanıcılarının beğenisini kazanan bu ürün sık örgülü iplik yapısıyla ışınlardan koruyup, nem emilimini sağlarken sizlere rahat kullanım imkânı sağlar.

 

Columbia Tech Trail™ Polo Erkek Tişört Diğer Özellikler

UPF 5 ile en üst seviyede UVA ve UVB korumasına sahip Columbia polo yaka tişört ile güneş yanıkları ve cilt hasarları için maksimum önlem.

Uzun ömürlü olan Columbia tişört ile ürünün ömrü boyunca Omni-WICK™ teknolojisiyle uzun süreli koruma.

Nem transferini ve emilimini kolaylaştırarak, nemi vücuttan uzaklaştırıp vücudun nefes almasını sağlayan Omni-WICK™ teknolojisi.

Modern tasarımlı polo yakası sayesinde sporda ve günlük yaşantıda, şık ve sporu bir arada kullanma imkânı.

Columbia, Cilt Kanseri Vakfı'nın onayını alan ilk ürün.

ERKEK-GİYİM
Tişört
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
10indirim,