Salomon Sight Hybrid Erkek Ceket
Salomon Sight Hybrid Erkek Ceket
Salomon Sight Hybrid Erkek Ceket
Salomon Sight Hybrid Erkek Ceket

Salomon Sight Hybrid Erkek Ceket (LC1364800-24412)

Fiyat : ₺1.199,99(KDV Dahil)
Erkekler için bu orta SIGHT HYBRID CEKET, nefes alabilen özellikleri koruyucu unsurlarla eğlenceli bir şekilde birleştirir. İster kayak yapmaktan, yürüyüş yapmaktan hoşlanıyor olun, ister rahat ve işlevsel giysilere izin vermiyor olun, bu çok yönlü orta (veya dış) katman sizi hava koşullarından korur ve sizi sıcak tutar. Kumaş karışımına dokunan viskon,yumuşaktır, sentetik lifler ile hızlı kuruma özelliklerinde mükemmeldir.

Teknoloji: Tüm kış aktiviteleriniz için yumuşak, nefes alabilen orta katman.
Nefes alabilen ve sıcak: Sizi rüzgarın tuzaklarından koruyan nefes alabilen malzemeler sayesinde rahatlık hissi yaşayın.
Çok yönlü performans: Giymesi kolay ve katmanlı olan bu orta katman, kayak veya diğer açık hava etkinlikleri için idealdir.
Doğal konfor: Viskon karışımı cilt rahatlığını, ısı düzenlemesini ve nefes alabilirliği birleştirir.
AdvancedSkin Warm: AdvancedSkin teknik kumaşları, sizi kuru, sıcak tutarak ve ihtiyaç duyduğunuz zaman ve yerde koruyarak vücut konforunuzu artırır.
Pertex® Quantum: Pertex® Quantum, mukavemeti ve aşınma direncinde üstün olan ultra hafif bir malzemedir. 60 gr / m2 dolgu ile sentetik ısı yalıtımı: Vücut ikliminizi düzenler ve sıcak bir rahatlık hissi verir. Elyaf dolgulu lifler vücudunuzun ısısını yansıtır ve ıslakken bile termal rahatlık hissi için doğru sıcaklığı korumasına yardımcı olur. Pertex® Quantum, Hibrit Teknolojisi. Geri dönüştürülmüş polyester (PES). Dikişli başlık. Düzenli uyum. Tam boy fermuar. 2 fermuarlı el cebi. DWR işlemi: Malzemenin su geçirmezliğini garanti eden özel koruyucu tabaka.

Malzeme:% 65 Polyester,% 28 Rayon,% 7 Elastan. Dolgu:% 100 Polyester.
Benzer Ürünler
Etiketler
Yeniürünler,